To oferta aktualnie dostępnych produktów finansowych dedykowanych mikro, małym i średnim przedsiębiorcom z Wielkopolski, głównie pochodzących ze środków Unii Europejskiej. Przygotowane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego wsparcie ma łagodzić negatywne skutki ekonomiczne wywołane epidemią Covid-19. Wielkopolskie firmy mogą korzystać z wielu produktów finansowych i ułatwień, aby mogły nadal funkcjonować, zachować miejsca pracy i rozwijać się – nawet w obecnych, trudnych warunkach. W system pomocy zaangażowany jest Samorząd Województwa Wielkopolskiego, pośrednicy finansowi i jednostki współpracujące. Oferta zawiera różnego rodzaju wsparcie, aby każdy przedsiębiorca znalazł odpowiedni dla siebie rodzaj pomocy.

Kompleksowa oferta unijnego wsparcia dla wielkopolskich mikro, małych i średnich przedsiębiorstw udzielanego zarówno w formie dotacyjnej (bezzwrotnej) jak i preferencyjnych pożyczek na wyjątkowo korzystnych warunkach – oprocentowanie nawet od 0%.

Szczegóły znajda Państwo pod linkiem: https://wsparcie.wielkopolskie.pl/?fbclid=IwAR0onn7omUQrIxALlbXbQbZgY444D7zwoQL4Kxji-9xharZ_yjVymKdvhxM