Zapraszamy Państwa do udziału w darmowych szkoleniach komputerowych w ramach działania 8.2 uczenie się przez całe życie. Szkolenia będą prowadzone online poprzez aplikacje zoom, wszystkie spotkania będziecie mieli państwo nagrane na pendrive który będzie oprócz książki Waszym materiałem edukacyjnym. Dla osób które nie posiadają komputerów istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu na czas trwania kursu. Zajęcia będą trwały dwie godziny zegarowe w ustalone wspólnie dni. Oprócz aplikacji zoom będziemy z państwem pracować poprzez e-mail na którym znajdziecie Państwo konspekty zajęć oraz materiały które będą na nich przerabiane. Wielkim plusem takiej formy zajęć są nagrane spotkania przez trenera które możecie sobie dowolną ilość razy odtworzyć. Poza tym trener w wyznaczonych godzinach będzie pełnił dyżur przy telefonie.

Materiał szkoleń będzie zawierał moduły: Internetu, obsługi komputera – praca na Pulpicie, rozwiązywania problemów gdy komputer się zepsuje, bezpieczeństwa w sieci oraz programów biurowych (MS Word, MS Exel oraz MS PowerPoint). Zajęcia mogą odbywać się na poziomie podstawowym - A oraz rozszerzonym - B.

Szkolenie jest przeznaczone dla mieszkańców województwa wielkopolskiego, warunkiem uczestnictwa jest ukończony 25 rok życia. Wymagane jest także posiadanie maksymalnie średniego wykształcenia od uczestników do 50 roku życia, powyżej wykształcenie nie jest brane pod uwagę. Ze szkolenia wykluczone są osoby powyżej 74 roku życia oraz osoby prowadzące działalność gospodarczą.

Zapisy na kurs komputerowy online prowadzone są telefonicznie: (62) 586-03-20 / 667-777-022