IV Ogólnopolski Festiwal Pasztetników i Potraw z Gęsi za nami

W dniach 26-27 września  odbył się kolejny już Festiwal Pasztetników i Potraw z Gęsi. Prezentujemy listę laureatów. 
Ostrzeszów, 26 września 2009 r.

PROTOKÓŁ Z OCENY
ZGŁOSZONYCH NA KONKURS PASZTETÓW I POTRAW Z GĘSI
NA IV OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU PASZTETNIKÓW I POTRAW Z GĘSI.

W dniu 26 września 2009 r. w godz. 1300 – 1600 dokonano oceny zgłoszonych na konkurs pasztetów i potraw z gęsi na IV Ogólnopolskim Festiwalu Pasztetników – Ostrzeszów 2009.

Do prac przystąpiła Kapituła w składzie:
 

Lp.

Imię i Nazwisko

Instytucja

1

prof. dr hab. Włodzimierz Dolata

Instytut Technologii Mięsa Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

2

dr Jerzy Mróz

Instytut Technologii Mięsa Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

3

mgr inż. Andrzej Bobrowski

Dyrektor Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi Urząd Marszałkowski w Poznaniu

4

dr Grzegorz Russak

Prezes Polskiej Izby Produktu Regionalnego
i Lokalnego w Warszawie

5

Witold Wróbel

Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Rolnictwa
i Wsi AGROUNIA w Poznaniu

6

Mirosława Rzepecka


 

Kustosz Muzeum Regionalnego
w Ostrzeszowie

7

Romana Chojnacka

Studium Gospodarstwa Domowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

8

Jolanta Przytuła

Studium Gospodarstwa Domowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

9

Celina Helbik

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP w Warszawie

10

prof. dr Ewa Łukaszewicz


 

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

11

Maksencja Bestry

Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi Urząd Marszałkowski w Poznaniu

12

Jacek Marcinkowski

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP w Poznaniu

13

Aleksandra Suwlińska Katulska

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu


 

Stwierdzono, że łącznie na konkurs zgłoszono produkty w ilości:
Pasztety - 29
Potrawy z gęsi - 10

Zgłoszone do konkursu produkty oceniono z podziałem na:
- przedsiębiorstwa i firmy branży mięsne
- koła gospodyń wiejskich i gospodarstwa agroturystyczne,
- szkoły,
- osoby indywidualne.

Wyniki tegorocznego konkursu przedstawiają się następująco:

 

IV OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PASZTETNIKÓW, Ostrzeszów, 26 - 27 września 2009

KONKURS


 


 

PASZTETY PIECZONE


 


 


 


 

grupa 1 - PRZEDSIĘBIORSTWA I FIRMY BRANŻY MIĘSNEJ

Lp.

miejsce

Kod prod.

zakład

za wyrób

1

1

10

Restauracja POD PRETEKSTEM, Poznań

pasztet drobiowo-cielęcy

2

2

18

DROP SA, Ostrzeszów

pasztet z dodatkiem wątróbek gęsich

3

3

14

Restauracja WZ, Poznań

pasztet jagnięcy ze świeżym tymiankiem i półgęskiem wędzonym

 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

grupa 2 - KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH I GOSPODARSTWA AGROTURYSTYCZNE

Lp.

miejsce

Kod prod.

zakład

za wyrób

1

1

49

Koło Gospodyń Wiejskich,
Żydowo, gm. Rokietnica

pasztet grzybowy

2

2

49

Koło Gospodyń Wiejskich,
Żydowo, gm. Rokietnica

pasztet z królika

3

3

20

Koło Gospodyń Wiejskich, Baranów

pasztet z królika pieczony


 


 


 

grupa 3 - SZKOŁY


 

Lp.

miejsce

Kod prod.

zakład

za wyrób

1

1

4

Zespół Szkół nr 3, Ostrzeszów
Anita Strzelczyk

pasztet leśny duszek

2

2

40

Zespół Szkół nr 1, Ostrzeszów
Natalia Kozłowska, Izabela Sędzia,
Donata Noculak

pasztet bankietowy

3

3

13

Zespół Szkół nr 3, Ostrzeszów

pasztet mojej babuni


 


 


 

grupa 4 - OSOBY INDYWIDUALNE


 

Lp.

miejsce

Kod prod.

zakład

za wyrób

1

1

9

Barbara Grzyb, Siedlików

pasztet ze śliwką i gruszką

2

2

12

Heflik Marek, Kochłowy

pasztet z kaczki z grzybami leśnymi

3

3

35

Adam i Jacek Nowiccy, Potaśnia

pasztet siódme niebo


 


 


 


 


 

POTRAWY Z GĘSI


 


 


 


 

grupa 2 - OSOBY INDYWIDUALNE


 

Lp.

miejsce

Kod prod.

zakład

za wyrób

1

1

17

Nowak Katarzyna, Marydół

czernina

2

2

44

Stefańska Marlena, Marydół

gęś z jabłkami

3

3

44

Stefańska Marlena, Marydół

gęś faszerowana z kaszą gryczaną


 


 


 

grupa 3 - SZKOŁY


 

Lp.

miejsce

Kod prod.

zakład

za wyrób

1

1

22

Zespól Szkół nr 3, Ostrzeszów

gęś z kaszą gryczaną

2

2

22

Zespól Szkół nr 3, Ostrzeszów

pasztet z gęsi


 


 


 


 


 


 


 


 

WĘDLINY Z GĘSI


 


 


 


 

grupa 2 - OSOBY INDYWIDUALNE


 

Lp.

miejsce

Kod prod.

zakład

za wyrób

1

1

17

Nowak Katarzyna, Marydół

kiełbasa z gęsi

2

2

35

Adam i Jacek Nowiccy, Potaśnia

ojcowska pasztetowa


 


 


 


 


 


 


 

KONKURS


 


 

EUROPASZTET


 


 


 


 


 

grupa 1 - SZKOŁY


 

Lp.

miejsce

Kod prod.

zakład

za wyrób

1

1

23

Stredna Zahradnicka Skola
Piestany -Słowacja
ing. Eva Struckova

pasztet p. Struckovej