W dniu 23 czerwca 2026 roku odbyło się Walne Zebranie Członków "Ostrzeszowskiej Lokalnej Grupy Działania". Tegoroczne spotkanie miało szczególny charakter, ponieważ LGD świętował 20-lecie swojej działalności. Była to doskonała okazja do wspomnień, podsumowania wspólnie zrealizowanych działań oraz podziękowania wszystkim osobom, które przez ostatnie dwie dekady angażowały się w rozwój naszej organizacji i lokalnej społeczności.
Podczas spotkania przeprowadzono również wybory władz na nową kadencję. W skład Zarządu Ostrzeszowskiej Lokalnej Grupy Działania zostali wybrani: Prezes Krystyna Sikora, Sekretarz Ryszard Biel, V-ce Prezes Mariusz Witek, Członek Zarządu Urszula Kowalińska oraz Konrad Kuświk.
Dziękujemy wszystkim Członkom i Gościom za obecność, aktywny udział oraz zaangażowanie.






