Newsletter

E-mail
Zapisz Wypisz

Zapraszamy

Plakat - do pobrania

Konkurs Mały szef kuchni

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie "Mały szef kuchni"

MARSZ NA ORIENTACJĘ PRZEDSZKOLAKÓW Z RODZICAMI W POSZUKIWANIU PUZZLI GĘSI

Serdecznie zapraszamy do udziału w marszu na orientację w poszukiwaniu puzzli gęsi na terenie Ostrzeszowa wszystkich przedszkolaków oraz rodziców i opiekunów.

 

Formularze wniosków

Zachęcamy przyszłych wnioskodawców do zapoznania się z formularzami wniosków. Dokumenty zostały zamieszczone na stronie internetowej http://www.prow.umww.pl oraz na stronie ARiMR: http://www.arimr.gov.pl/dla-beneficjenta/wnioski/prow-2014-2020/poddzialanie-192-wsparcie-na-wdrazanie-operacji-w-ramach-strategii-rozwoju-lokalnego-kierowanego-przez-spolecznosc.html.

 

Bezpłatny kurs komputerowy i języka angielskiego

Międzynarodowe Centrum Doskonalenia Kadr Sp. z o.o. zaprasza do udziału w bezpłatnym projekcie „Wzrost kompetencji kluczowych u osób dorosłych z województwa wielkopolskiego”.  Bezpłatne szkolenie językowe z języka angielskiego oraz szkolenie komputerowe ECDL PROFILE organizowane jest w Ostrzeszowie. Szkolenie językowe z języka angielskiego obejmuje 240h szkoleniowych poziom A1-A2 lub B1-B2, zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, egzamin zewnętrzny VCC oraz certyfikat potwierdzający zdobyty poziom biegłości językowej. Szkolenie komputerowe ECDL PROFILE to 80h szkoleniowych poziom A lub B, egzamin zewnętrzny, certyfikat potwierdzający zdobycie określonych umiejętności przez Uczestnika Projektu.

 

KONKURS BABY W KUCHNI

Zapraszamy do udziału w Konkursie „Baby w kuchni” . Konkurs  skierowany jest do liderek /kobiet/ z obszaru Południowej Wielkopolski. Jego celem będzie wykonanie tortu  przed uczestnikami  festiwalu.

 

Dożynkowy Rowerowy Rajd Kulinarny

Stowarzyszenie  „Ostrzeszowska  Lokalna Grupa Działania” zaprasza miłośników jazdy rowerem na DOŻYNKOWY ROWEROWY RAJD KULINARNY.

Rajd będzie polegał na odwiedzeniu czterech miejscowości w gminie Ostrzeszów,  podczas Dożynek na których uczestnicy rajdu zostaną podjęci poczęstunkiem przez sołtysa a w zamian ocenią posiłek na karcie uczestnika.


 

Nasz projekt współpracy w najnowszym biuletynie Nasza Euro PROWincja

Bardzo nam miło poinformować, że nasz projekt współpracy realizowany z sąsiednią Lokalną Grupą Działania „Wrota Wielkopolski” został po raz kolejny zauważony i doceniony. W najnowszym biuletynie „Nasza Euro PROWincja” wydawanym przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego w podsumowaniu PROW 2007-2013 ujęto projekt współpracy pn. „Rowerowa Pętla Południowej Wielkopolski” jako dobrą praktykę.

 

Spotkanie grupy defaworyzowanej

W dniu 29 czerwca 2016 roku w siedzibie Stowarzyszenia „Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania” odbyło się spotkanie informacyjne dla grupy defaworyzowanej  - kobiet. Celem spotkania było wskazanie zapisów preferujących kobiety ujętych w Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2022 naszej LGD.

Liderki Ostrzeszowskie w Rojowie

25 czerwca 2016 roku u podnóża Kościoła p.w. Świętego Wojciecha w Rojowie spotkało się grono Liderek Ostrzeszowskich wraz z przedstawicielką Stowarzyszenia „Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania”

Po kościele i okolicach oprowadziła Liderki Przewodnicząca KGW Rojów opowiadając historię kościoła od fundatorów począwszy, po starania obecnego Proboszcza jakimi są zrealizowane projekty OLGD.

 

[1] 2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Stronę odwiedziło: 94258 osób.