Notice: Undefined index: lang in /home/klient.dhosting.pl/kallosz/olgd.org.pl/public_html/core/lang.php on line 6

Notice: Undefined index: lang in /home/klient.dhosting.pl/kallosz/olgd.org.pl/public_html/core/lang.php on line 11
News - Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania
„Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Przewidywane wyniki operacji: realizacja LSR Stowarzyszenia „Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania”

Nabór na stanowisko DYREKTORA BIURA LGD

Zarząd Stowarzyszenia „Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania” ogłasza nabór na stanowisko DYREKTORA BIURA LGD.  

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętej kopercie osobiście w Biurze Stowarzyszenia ul. Przemysłowa 27 pok. 20 codziennie w godz. 7.00 - 15.00 z dopiskiem: „Dotyczy naboru na stanowisko DYREKTOR BIURA LGD” w terminie do dnia 6.12.2018 roku.

 

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ EDUKACYJNO-NAUKOWĄ

W imieniu Centrum Wiedzy i Nowych Technologii im. Jana Pawła II   zapraszamy na konferencję edukacyjno-naukową 

z cyklu SPOTKANIA W CWINT Z MEDYCYNĄ I KOSMOSEM. Konferencja ma charakter otwarty czyli jest kierowana do wszystkich, którzy chcą  poszerzyć swoją wiedzę z dziedziny medycyny, kosmosu i nauk przyrodniczych.

Aktualizacja Lokalnej Strategii Rozwoju

W związku z pracami nad aktualizacją Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2022, informujemy o możliwości zgłaszania propozycji zmian w Strategii mailowo, telefonicznie lub podczas wizyty w biurze OLGD do dnia 6.11.2018 roku do godz. 10.00.

Wsparcie na przystępowanie do systemów jakości

Dyrektor Generalny  Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa ogłasza nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania 3 „Systemy jakości produktów rolnych i środków spożywczych”, poddziałanie 3.1 „Wsparcie na przystępowanie do systemów jakości” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w ramach unijnych systemów jakości.

Szkolenie dla członków Rady oraz pracowników biura SOLGD

 W dniu 17.10.2018 roku o godzinie 08:00 w siedzibie Stowarzyszenia „Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania” odbyło się szkolenie dla członków Rady oraz pracowników biura.

Listy operacji w ramach naboru nr 8/2018/G, 9/2018/G

Informujemy, że w dniu 17.10.2018 roku podczas posiedzenia Rady Stowarzyszenia „Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania” nr 9/2018 dokonano oceny 13 wniosków i wyboru operacji do dofinansowania w ramach naboru 8/2018/G oraz 9/2018/G

SOCP zaprasza na szkolenie

SOCP zaprasza administratorów danych osobowych, osoby odpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w przedsiębiorstwach i urzędach administracji publicznej, inspektorów ochrony danych oraz inne osoby zainteresowane szkoleniem z zakresu:OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH, które odbędzie się 18 października 2018 roku w budynku Stowarzyszenia Ostrzeszowskie Centrum Przedsiębiorczości przy ul. Przemysłowa 27, 63-500 Ostrzeszów.

Fundacja Lemat zaprasza

 Fundacja Nauki i Edukacji LEMAT serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych robotyką i programowaniem do Biblioteki Miejskiej w Ostrzeszowie w sobotę 13. października na składanie robotów i innych urządzeń. Wstęp wolny. Szczegółowe informacje na stronie Fundacji Lemat
oraz na "Click Crack" na facebooku.

Zmarł dr Grzegorz Russak

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Grzegorza Russaka
Dr Grzegorz Russak - kucharz, gawędziarz, propagator narodowych tradycji kulinarnych. Jego tablica z numerem 1 znajduje się w Alei Gwiazd Sztuki Kulinarnej w Ostrzeszowie. Był naszym gościem wiele razy.  Oceniał pasztety i potrawy z gęsi, uczył nas trybować gęsi i raczył cudownymi gawędami oraz opowieściami o kuchni myśliwskiej i o kuchni polskiej. Mówił: „Mamy najlepszą kuchnię na świecie, ale jej nie znamy”. 

Szkolenie dla grantobiorców

W dniu 26.09.2018 roku w sali nr 17 UMiG Ostrzeszów odbyło się szkolenie dla grantobiorców. Szkolenie dotyczyło naboru wniosków w zakresie zachowania dziedzictwa lokalnego i ogólnodostępnej infrastruktury rekreacyjnej, kulturalnej i turystycznej. Podczas szkolenia omówiono zasady wnioskowania, formularz wniosku, załączniki oraz wskazano na najczęściej popełniane błędy. 

[1] 2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Stronę odwiedziło: 80444 osób.