Walne Zebranie Członków "Ostrzeszowskiej Lokalnej Grupy Działania"
W dniu 23 czerwca 2026 roku odbyło się Walne Zebranie Członków "Ostrzeszowskiej Lokalnej Grupy Działania". Tegoroczne spotkanie miało szczególny charakter, ponieważ LGD świętował 20-lecie swojej działalności. Była to doskonała okazja do wspomnień, podsumowania wspólnie zrealizowanych działań oraz podziękowania wszystkim osobom, które przez ostatnie dwie dekady angażowały się w rozwój naszej organizacji i lokalnej społeczności.






